Input:

Darovanie vyradeného nábytku zamestnancom

23.1.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Ak máme vo firme vyradený nábytok (skrine, stoly, stoličky a pod.) a chceme ho dať zamestnancom, ako máme postupovať? Pod aké číslo máme tento odpad zaradiť?

Na odovzdávanie odpadu vhodného na využitie v domácnosti je potrebný súhlas orgánu štátnej správy odpadového hospodárstva podľa § 97 ods. 1 písm. n) zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch.

No nakoľko sa tento súhlas chápe skôr ako sústavne alebo príležitostné odovzdávanie odpadov kontinuálne alebo

 

 Váš názor
Čo by ste zmenili na tomto portáli?
 Úspešne odoslané
Input: